Loading Notikumi

← Back to Notikumi

DOZA Dance Studio

+ Google Karte
Pērnavas iela 62
Rīga,LV-1009Latvija
23883386 www.dozadancestudio.lv

janvāris 2019

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

februāris 2019

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 19:30

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:30

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

20:00 KASPARS

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

17:30 DZINTRA (B)

17:30 — 18:30

BEGINNERS K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 IRMA

18:30 — 20:00

ADVANCED CONTEMPORARY CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 KASPARS

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 19:30

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:30

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 KASPARS (B)

17:30 — 18:30

BEGINNER URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 IRMA

18:30 — 20:00

ADVANCED CONTEMPORARY CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 GUNDEGA

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

marts 2019

19:00 SLĒGTA GRUPA

19:00 — 20:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

11:00 SLĒGTA GRUPA

11:00 — 12:00

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

12:00 SLĒGTA GRUPA

12:00 — 13:30

K-POP UPPER BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

13:30 SLĒGTA GRUPA

13:30 — 17:00

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 19:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

11:00 WOD TEAM

11:00 — 12:30

14:00 ALYONA (I)

14:00 — 15:00

INTERMEDIATE HEELS CHOREOGRAPHY CLASS

15:00 GUNDEGA

15:00 — 16:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

16:30 KASPARS

16:30 — 18:00

ADVANCED URBAN CONTEMPORARY CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 20:00

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 IRMA (B)

17:30 — 18:30

BEGINNER K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 KASPARS (I)

18:30 — 19:30

INTERMEDIATE URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 ANNIJA

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

17:00 SLĒGTA GRUPA

17:00 — 18:00

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

18:30 SLĒGTA GRUPA

18:30 — 19:30

K-POP UPPER BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 20:30

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

20:30 WOD TEAM

20:30 — 22:00

17:30 IRMA (B)

17:30 — 18:30

BEGINNER CONTEMPORARY CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 ANNIJA

18:30 — 20:00

ADVANCED URBAN CONTEMPORARY CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 ARTURS

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

19:00 SLĒGTA GRUPA

19:00 — 20:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

11:00 SLĒGTA GRUPA

11:00 — 13:00

K-POP UPPER BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

13:00 SLĒGTA GRUPA

13:00 — 14:30

VOGUE SLĒGTA GRUPA

14:30 SLĒGTA GRUPA

14:30 — 16:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

18:00 HAPPY BIRTHDAY DOZA 6 YEARS!

18:00 — 22:00

LAIPNI LŪDZAM UZ MŪSU STUDIJAS 6.DZIMŠANAS DIENU!

11:00 WOD TEAM

11:00 — 12:30

13:00 IVO

13:00 — 14:30

ADVANCED VOGUE CHOREOGRAPHY CLASS

14:30 ARTURS (I)

14:30 — 15:30

INTEMEDIATE URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

16:00 POP UP

16:00 — 17:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 20:00

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 IRMA (B)

17:30 — 18:30

BEGINNER K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 KASPARS

18:30 — 20:00

ADVANCED URBAN CONTEMPORARY CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 GUNDEGA

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

17:00 SLĒGTA GRUPA

17:00 — 18:00

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

18:30 SLĒGTA GRUPA

18:30 — 19:30

K-POP UPPER BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 20:30

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

20:30 WOD TEAM

20:30 — 22:00

17:30 IRMA (B)

17:30 — 18:30

BEGINNER CONTEMPORARY CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 POP UP

18:30 — 20:00

ADVANCED CONTEMPORARY CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 POP UP

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

19:00 SLĒGTA GRUPA

19:00 — 20:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

11:00 SLĒGTA GRUPA

11:00 — 12:00

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

12:00 SLĒGTA GRUPA

12:00 — 13:30

K-POP UPPER BEGINNER SLĒGTA GRUPA

13:30 SLĒGTA GRUPA

13:30 — 15:00

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

15:30 SLĒGTA GRUPA

15:30 — 17:00

VOGUE SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 19:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

11:00 WOD TEAM

11:00 — 12:30

13:00 IVO

13:00 — 14:30

ADVANCED VOGUE CHOREOGRAPHY CLASS

14:30 ALYONA

14:30 — 16:00

ADVANCED HEELS CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 20:00

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 IRMA (B)

17:30 — 18:30

BEGINNER K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 KASPARS

18:30 — 20:00

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 ARTIS

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

17:00 SLĒGTA GRUPA

17:00 — 18:00

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

18:30 SLĒGTA GRUPA

18:30 — 19:30

K-POP UPPER BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 20:30

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

20:30 WOD TEAM

20:30 — 22:00

17:30 ALYONA (B)

17:30 — 18:30

BEGINNER HEELS CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 ANNIJA (I)

18:30 — 19:30

INTERMEDIATE URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 ARTURS

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

19:00 SLĒGTA GRUPA

19:00 — 20:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

11:00 SLĒGTA GRUPA

11:00 — 12:00

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

12:00 SLĒGTA GRUPA

12:00 — 13:30

K-POP UPPER BEGINNER SLĒGTA GRUPA

13:30 SLĒGTA GRUPA

13:30 — 15:00

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

15:30 SLĒGTA GRUPA

15:30 — 17:00

VOGUE SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 19:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

11:00 WOD TEAM

11:00 — 12:30

13:00 IVO

13:00 — 14:30

ADVANCED VOGUE CHOREOGRAPHY CLASS

14:30 ALYONA

14:30 — 16:00

ADVANCED HEELS CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 20:00

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 ALYONA (B)

17:30 — 18:30

BEGINNER K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 KASPARS

18:30 — 20:00

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 ARTIS

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

17:00 SLĒGTA GRUPA

17:00 — 18:00

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

18:30 SLĒGTA GRUPA

18:30 — 19:30

K-POP UPPER BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

+ Export Events