Notikumi for aprīlis 2019

Loading Notikumi

Notikumi for aprīlis 2019

Calendar Month Navigation

Calendar of Notikumi

Calendar of Notikumi
pirmdienotrdientrešdienceturtdienpiektdiensestdiensvētdien
1

17:30 ALYONA (B)

18:30 KASPARS

20:00 GUNDEGA

2

17:00 SLĒGTA GRUPA

18:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

20:30 WOD TEAM

3

17:30 IRMA (B)

18:30 ARTIS (I)

20:00 ARTURS

4

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

5

19:00 SLĒGTA GRUPA

6

15:30 SLĒGTA GRUPA

7

15:00 IVO

16:00 GUNDEGA

18:00 WOD TEAM

8

17:30 IRMA (B)

18:30 KASPARS

20:00 ALYONA

9

17:00 SLĒGTA GRUPA

18:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

20:30 WOD TEAM

10

17:30 IRMA (B)

18:30 ARTIS

20:00 ARTURS

11

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

12

19:00 SLĒGTA GRUPA

13

11:00 SLĒGTA GRUPA

12:00 SLĒGTA GRUPA

13:30 SLĒGTA GRUPA

15:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

14

11:00 WOD TEAM

13:00 IVO (B)

14:00 IVO

15:30 ALYONA

17:00 ANNIJA (I)

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

15

17:30 IRMA (B)

18:30 KASPARS

20:00 POP UP

16

17:00 SLĒGTA GRUPA

18:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

20:30 WOD TEAM

17

17:30 ALYONA (I)

18:30 ANNIJA

20:00 ARTURS

18

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19

19:00 SLĒGTA GRUPA

20

11:00 SLĒGTA GRUPA

12:00 SLĒGTA GRUPA

13:30 SLĒGTA GRUPA

15:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

21

14:00 DOZA WORKSHOP VOL 7 LUKAS MCFARLANE

22

17:30 IRMA (B)

18:30 KASPARS

20:00 POP UP

23

17:00 SLĒGTA GRUPA

18:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

20:30 WOD TEAM

24

17:30 ARTURS (I)

18:30 ANNIJA

20:00 ARTURS

25

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

26

19:00 SLĒGTA GRUPA

27

15:30 SLĒGTA GRUPA

28

15:00 IVO

16:00 COLLAB

17:30 ARTIS

19:30 SLĒGTA GRUPA

29

17:30 ALYONA (B)

18:30 IRMA

20:00 GUNDEGA

30

17:00 SLĒGTA GRUPA

18:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

20:30 WOD TEAM

1

17:30 ARTURS (I)

18:30 ARTIS

20:00 ARTURS

2

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

3

19:00 SLĒGTA GRUPA

4

11:00 SLĒGTA GRUPA

12:00 SLĒGTA GRUPA

13:30 SLĒGTA GRUPA

15:30 SLĒGTA GRUPA

15:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

5

13:00 IVO (B)

14:00 IVO

15:00 ARTURS

16:30 ALYONA

+ Export Events