All for Joomla All for Webmasters

! INFORMĀCIJA !

Sveiki! Te deju studijas “DOZA” komanda! Mūsu deju klases kā arī slēgto grupu treniņi nenotiks līdz 14.04.2020, sakarā ar COVID-19 ārkārtas situācijas izsludināšanu. Ceram, ka Jūs izmantosiet šo laiku priekš sevis, un atgriezīsieties deju nodarbībās ar entuziasmu un spēku. Līdz tam, lūdzu, SEKOJIET MUMS SOCIĀLAJOS TĪKLOS, lai būtu lietas kursā par JAUNUMIEM UN IESPĒJAMĀM IZMAIŅĀM! Atbalstiet viens otru un trenerus šajā neparastajā laikā! Mēs strādājam pie jaunām idejām, kas palīdzēs Jums būt produktīviem, kā arī alternatīvām, kuras varēsim piedāvāt pēc karantīnas. Sekojiet mums!

SVARĪGI!
Diemžēl, mēs nevarēsim pagarināt klašu abonementus vai atgriezt naudu par slēgto grupu treniņiem. Šī ir ekstremāla situācija visiem, ieskaitot deju trenerus un citus studijas darbiniekus. Diemžēl, studijas izdevumi nekur nepazūd. Mēs ticam, ka spēsim tikt galā ar šo situāciju pēc iespējas labāk, lai veiksmīgi turpinātu darboties nākotnē pēc karantīnas. Ļoti ceram uz Jūsu sapratni!

Sargājiet sevi un citus! Mazgājiet rokas pēc iespējas biežāk! Pavadiet laiku kopā ar ģimeni! Vēlot visu to labāko!

DOZA

Logo_footer   
     © 2017 DOZA Dance Studio | SIA MULTI TEXT | Mājaslapas izveide mājas lapas izveide, web dizains, digitālais mārketings, seo pakalpojumi