Loading Notikumi

← Back to Notikumi

DOZA Dance Studio

+ Google Karte
Pērnavas iela 62
Rīga,LV-1009Latvija
23883386 www.dozadancestudio.lv

janvāris 2019

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:00

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 IRMA (B)

17:30 — 18:30

BEGINNER K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 18:30

K-POP BEGINNER SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:30

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

19:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

11:00 SLĒGTA GRUPA

11:00 — 13:00

K-POP BEGINNER SLĒGTA GRUPA

13:00 SLĒGTA GRUPA

13:00 — 15:00

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

15:30 SLĒGTA GRUPA

15:30 — 17:00

VOGUE SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 19:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:00

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 IRMA (B)

17:30 — 18:30

BEGINNER K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

19:30 ALYONA

18:30 — 20:00

ADVANCED HEELS CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 KASPARS

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CONTEMPORARY CHOREOGRAPHY CLASS

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 18:30

K-POP BEGINNER SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:30

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 KASPARS (B)

17:30 — 18:30

BEGINNER URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 DZINTRA

18:30 — 20:00

ADVANCED K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 IRMA

20:00 — 21:30

ADVANCED CONTEMPORARY CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

19:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

11:00 SLĒGTA GRUPA

11:00 — 13:00

K-POP BEGINNER SLĒGTA GRUPA

13:00 SLĒGTA GRUPA

13:00 — 15:00

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

15:30 SLĒGTA GRUPA

15:30 — 17:00

VOGUE SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 19:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

17:30 DZINTRA (I)

17:30 — 18:30

INTERMEDIATE K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

19:30 ALYONA

18:30 — 20:00

ADVANCED HEELS CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 KASPARS

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CONTEMPORARY CHOREOGRAPHY CLASS

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 18:30

K-POP BEGINNER SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:30

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 ARTURS (B)

17:30 — 18:30

BEGINNER URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 COLLAB

18:30 — 20:00

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 ARTURS

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

februāris 2019

19:00 SLĒGTA GRUPA

19:00 — 20:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

11:00 SLĒGTA GRUPA

11:00 — 13:00

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

13:00 SLĒGTA GRUPA

13:00 — 15:00

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

15:30 SLĒGTA GRUPA

15:30 — 17:00

VOGUE SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 19:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

13:00 IVO

13:00 — 14:00

ADVANCED VOGUE CHOREOGRAPHY CLASS

14:00 KASPARS

14:00 — 15:30

ADVANCED URBAN CONTEMPORARY CHOREOGRAPHY CLASS

15:30 ARTURS

15:30 — 17:00

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

17:00 KASPARS (I)

17:00 — 18:00

INTERMEDIATE URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:00

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 IRMA (B)

17:30

BEGINNER K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 ALYONA

18:30 — 20:00

ADVANCED HEELS CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 ARTIS

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 19:30

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:30

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 ALYONA (B)

17:30 — 18:30

BEGINNER HEELS CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 DZINTRA

18:30 — 20:00

ADVANCED K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 ARTURS

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

19:00 SLĒGTA GRUPA

19:00 — 20:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

11:00 SLĒGTA GRUPA

11:00 — 13:00

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

13:00 SLĒGTA GRUPA

13:00 — 15:00

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

15:30 SLĒGTA GRUPA

15:30 — 17:00

VOGUE SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 19:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

13:00 ARTIS (I)

13:00 — 14:00

INTERMEDIATE URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

14:00 IVO

14:00 — 15:00

ADVANCED VOGUE CHOREOGRAPHY CLASS

15:00 DZINTRA

15:00 — 16:30

ADVANCED K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

16:30 COLLAB

15:30 — 17:00

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:00

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 IRMA (B)

17:30

BEGINNER K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 ALYONA

18:30 — 20:00

ADVANCED HEELS CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 IVO

20:00 — 21:30

ADVANCED VOGUE CHOREOGRAPHY CLASS

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 19:30

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:30

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 ALYONA (B)

17:30 — 18:30

BEGINNER HEELS CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 ARTURS

18:30 — 20:00

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 DZINTRA

20:00 — 21:30

ADVANCED K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

19:00 SLĒGTA GRUPA

19:00 — 20:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

11:00 SLĒGTA GRUPA

11:00 — 13:00

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

13:00 SLĒGTA GRUPA

13:00 — 15:00

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

15:30 SLĒGTA GRUPA

15:30 — 17:00

VOGUE SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 19:00

HEELS SLĒGTA GRUPA

13:00 ARTURS

13:00 — 14:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

14:30 IVO

14:30 — 15:30

ADVANCED VOGUE CHOREOGRAPHY CLASS

16:00 ARTURS (I)

16:00 — 17:00

INTERMEDIATE URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:00

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 IRMA (B)

17:30

BEGINNER K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 COLLAB

18:30 — 20:00

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 KASPARS

20:00 — 21:30

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

17:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 — 19:30

K-POP BEGINNERS SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 — 21:30

K-POP INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

17:30 ALYONA (I)

17:30 — 18:30

INTERMEDIATE HEELS CHOREOGRAPHY CLASS

18:30 ARTIS

18:30 — 20:00

ADVANCED URBAN CHOREOGRAPHY CLASS

20:00 DZINTRA

20:00 — 21:30

ADVANCED K-POP CHOREOGRAPHY CLASS

18:00 SLĒGTA GRUPA

18:00 — 19:30

URBAN INTERMEDIATE SLĒGTA GRUPA

+ Export Events