Notikumi for marts 2019

Loading Notikumi

Notikumi for marts 2019

Calendar Month Navigation

Calendar of Notikumi

Calendar of Notikumi
pirmdienotrdientrešdienceturtdienpiektdiensestdiensvētdien
25

17:30 DZINTRA (B)

18:30 IRMA

20:00 KASPARS

26

17:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

27

17:30 KASPARS (B)

18:30 IRMA

20:00 GUNDEGA

28

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

1

19:00 SLĒGTA GRUPA

2

11:00 SLĒGTA GRUPA

12:00 SLĒGTA GRUPA

13:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

3

11:00 WOD TEAM

14:00 ALYONA (I)

15:00 GUNDEGA

16:30 KASPARS

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

4

17:30 IRMA (B)

18:30 KASPARS (I)

20:00 ANNIJA

5

17:00 SLĒGTA GRUPA

18:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

20:30 WOD TEAM

6

17:30 IRMA (B)

18:30 ANNIJA

20:00 ARTURS

7

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

8

19:00 SLĒGTA GRUPA

9

11:00 SLĒGTA GRUPA

13:00 SLĒGTA GRUPA

14:30 SLĒGTA GRUPA

18:00 HAPPY BIRTHDAY DOZA 6 YEARS!

10

11:00 WOD TEAM

13:00 IVO

14:30 ARTURS (I)

16:00 POP UP

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

11

17:30 IRMA (B)

18:30 KASPARS

20:00 GUNDEGA

12

17:00 SLĒGTA GRUPA

18:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

20:30 WOD TEAM

13

17:30 IRMA (B)

18:30 POP UP

20:00 POP UP

14

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

15

19:00 SLĒGTA GRUPA

16

11:00 SLĒGTA GRUPA

12:00 SLĒGTA GRUPA

13:30 SLĒGTA GRUPA

15:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

17

11:00 WOD TEAM

13:00 IVO

14:30 ALYONA

16:00 ARTIS

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

18

17:30 IRMA (B)

18:30 KASPARS

20:00 ARTIS

19

17:00 SLĒGTA GRUPA

18:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

20:30 WOD TEAM

20

17:30 ALYONA (B)

18:30 ANNIJA (I)

20:00 ARTURS

21

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

22

19:00 SLĒGTA GRUPA

23

11:00 SLĒGTA GRUPA

12:00 SLĒGTA GRUPA

13:30 SLĒGTA GRUPA

15:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

24

11:00 WOD TEAM

13:00 IVO

14:30 ALYONA

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

25

17:30 ALYONA (B)

18:30 KASPARS

20:00 ARTIS

26

17:00 SLĒGTA GRUPA

18:30 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

20:30 WOD TEAM

27

17:30 ARTURS (I)

18:30 IRMA

20:00 ARTURS

28

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

29

19:00 SLĒGTA GRUPA

30

11:00 SLĒGTA GRUPA

12:00 SLĒGTA GRUPA

13:30 SLĒGTA GRUPA

15:30 SLĒGTA GRUPA

17:30 SLĒGTA GRUPA

31

11:00 WOD TEAM

13:00 IVO

14:30 ARTURS

16:00 ARTIS (I)

18:00 SLĒGTA GRUPA

19:30 SLĒGTA GRUPA

+ Export Events